درباره تکنو طهماسبی

اکنون پس از سپری کردن چندین دهه از فعالیت خود این فروشگاه اکنون در زمینه فروش لوازم برقی در خدمت شما هموطنان عزیز و گرامی آماده فعالیت می باشد

تاریخچه فروشگاه طهماسبی

فروشگاه طهماسبی در سال 1350 واقع در خیابان پیروزی با نام الکتریکی پخش نور فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1362 فعالیت این فروشگاه در عرصه تولید لوازم برقی و سیم کشی ساختمانی و صنعتی توسط آقای اسماعیل طهماسبی که از پیشکسوتان عرصه تولید و برقکاری می باشد بیشتر شده و موجب گسترش این فروشگاه گردید.
و اکنون پس از سپری کردن چندین دهه از فعالیت خود این فروشگاه اکنون در زمینه فروش لوازم برقی در خدمت شما هموطنان عزیز و گرامی آماده فعالیت می باشد.

درباره فروشگاه طهماسبی

فروشگاه اینترنتی طهماسبی با نام تکنو طهماسبی با افتخار به گذشته, اطمینان به حال و امید به آینده و با توکل بر ایزد منان فعالیت خود را در زمینه فروش اینترنتی آغاز نموده تا باعث افزایش رضایتمندی شما مشتریان گردد.
در این سالها بر آن شدیم تا با اخذ نمایندگی برترین شرکتهای تولید لوازم برقی و دربازکن های تصویری، با عرضه محصولات با کیفیت این صنعت بهترین ها را برای شما ایجاد نماییم و با گارانتی و خدمات پس از فروش در سطح کیفیت بالا و درجه یک در خدمت شما عزیزان بوده ایم.

نمونه کمپانی ها و محصولاتی که در این مدت توانسته ایم موفق به فروش آنها به شما عزیزان باشیم عبارتند از:

  • تمامی محصولات شرکت الکترو پیک نظیر انواع درب بازکن ها و آیفون های تصویری و پنلهای این شرکت

  • تمامی محصولات شرکت یوتاب نظیر انواع قفلهای یوتاب، چک پارکینگی یوتاب ، بوبین های یوتاب شرکت یوتاب
  • و محصولاتی نظیر : هواکش های تکنو خزر/چراغ دیواری های روژین / آرام بندهایای کالی و روستیک /جک پارکینگی دنا و....

درباره تکنو طهماسبی

مجموعه فروشگاه های طهماسبی موفق شد بعد از گذشت چندید سال و فعالیت مستمر به عنوان یكی از بزرگترین و فروشگاه های قطعات الكترونیك در ایران به شمار رود كه در حال حاضر بیشترین فعالیت خود را به فروش اینترنتی و حضوری محصولات برترین شرکتهای صنعت قطعات الکترونیک اختصاص داده است تا بدین سان بیشترین حجم خدمت رسانی را به مشتریان عزیز كه در تهیه قطعات با مشكل روبرو هستند داشته باشد.

خدمات مشتریان

  • پاسخ به پرسش‌های متداول
  • شرایط استفاده
  • حریم خصوصی

همراه با ما

این فروشگاه اکنون در زمینه فروش لوازم برقی در خدمت شما هموطنان عزیز و گرامی آماده فعالیت می باشد.
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت تکنو طهماسبی میباشد.
[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]